Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy ustalane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu życia jak również psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Search